ZYRTARE/ Klubi i Kategorisë së Parë nis merkaton, afron në skuadër një sulmues

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 4, 2020 | 11:27


ZYRTARE/ Klubi i Kategorisë së Parë nis merkaton, afron në skuadër një sulmues

Egnatia ka zyrtarizuar ditën e sotme, afrimin e sulmuesit Erjon Mustafaj.

mustafaj

Klubi përmes një njoftimi në rrjetet sociale ka bërë me dije afrimin e sulmuesit, që do të jetë një vlerë e shtuar për skuadrën në pjesën e mbetur të sezonit.

Mustafaj do të bashkohet me skuadrën ditën e hënë, ku  do të kryejë seancën e parë stërvitore me skuadrën e re.

Musftafaj vjen nga Shkumbini, që u pezullua nga Disiplina. Ai ka luajtur në Kategorinë Superiore 104 ndeshje  dhe ka shënuar 21 gola.

MUSTAFAI

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com