ZYRTARE/ Klubi i Kategorisë së Parë bën afrimin e parë, firmos me një mesfushor

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 3, 2020 | 20:41


ZYRTARE/ Klubi i Kategorisë së Parë bën afrimin e parë, firmos me një mesfushor

Klubi Erzenit ka njoftuar afrimin në skuadër të mesfushorit Xhonatan Lajthia.

lajthiaaa

Lojtari i marrë në huazim nga Teuta, ka lënë Egnatian dhe do të luajë në pjesën e dytë të sezonit për Erzenin.

20-vjeçari kërkon të luajë rregullisht dhe Erzeni mundet t’i ofrojë hapësira në ekip.

81770174_1053882098292406_2585088472695963648_n

Lojtari u rikthye sërish te Erzeni, ku u aktivizua si titullar sezonin e shkuar. Ky ishte afrimi i parë për Stavri Nicën, që mori drejtimin e skuadrës pak ditë më parë.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com