ZYRTARE/ Kastrioti huazon mesfushorin te Burreli, prezantohet… (FOTO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 28, 2022 | 14:54


ZYRTARE/ Kastrioti huazon mesfushorin te Burreli, prezantohet… (FOTO)

Tashmë është zyrtare, Donald Mëllugja është transferuar te skuadra e Burrelit.

DONALD MELLUGJA

Mesfushori ka kaluar në formulën e huazimit nga Kastrioti te skuadra e vendlindjes së tij për tu aktivizuar në Kategorinë e Parë në gjysmën e dytë të këtij sezoni.

26-vjeçari është aktivizuar këtë sezon në Kategorinë Superiore me ekipin krutan në 10 ndeshje.

Përveç Kastriotit dhe Burrelit, mesfushori më parë ka mbajtur veshur fanellat e Ilirisë, Besës, Bylisit dhe Partizanit.

DRITAN KURTI – PANORAMASPORT.AL