ZYRTARE/ Kastrioti bën “goditjen” e parë në merkato, firmos me…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 4, 2019 | 12:05


ZYRTARE/ Kastrioti bën “goditjen” e parë në merkato, firmos me…

Kastrioti ka zyrtarizuar afrimin e parë nga skuadra e Kamzës.

xhulio mehmeti

Krutanët kanë firmosur me Xhulio Mehmetin, i cili do t’i bashkohet Kastriotit në Kategorinë e Parë.

25-vjeçari në karrierën e tij nuk ka luajtur me ekip tjetër përveç Kamzës.

Sipas “Transfermarkt”, me fanellën e skuadrës së periferisë së kryeqytetit, mesfushori ka luajtur 58 ndeshje, ku ka shënuar 3 gola dhe ka dhuruar 2 asist.

zyrtare

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com