ZYRTARE/ Kastrioti bën “goditje” dyshe në merkato, firmos me…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 29, 2019 | 13:30


ZYRTARE/ Kastrioti bën “goditje” dyshe në merkato, firmos me…

Skuadra e Kastrioti ka bërë një goditje dyshe në merkato edhe pse është e grumbulluar në Ohër për fazën përgatitore.

ajazi

Përmes faqes zyrtare në “Facebook”, skuadra krutane ka zyrtarizuar afrimin e Spartak Ajazit dhe Abaz Karakaçit.

karakaci

I pari është sulmues do të bashkohet që ditën e sotme me skuadrën.

Nga ana tjetër Karakaçi luan në mesfushë dhe ka nënshkruar një kontratë dy-vjeçare me klubin e ri.

kastrioti

zyrtare

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com