ZYRTARE/ Ish-sulmuesi i Kombëtares largohet nga klubi italian

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 22, 2020 | 0:34

Bota FB LAJMI KRYESOR Legjionaret Të fundit

ZYRTARE/ Ish-sulmuesi i Kombëtares largohet nga klubi italian

Kapitulli i Edgar Çanit te Viboneze në Serinë C u mbyll ditën e sotme.

maxresdefault

Klubi italian bëri me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare ndërprerjen e bashkëpunimit mes palëve.

Sulmuesi i kombëtares së Shqipërisë largohet pas 1 viti e gjysmë nga Viboneze dhe pret oferta të reja nga klubet e huaja.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com