ZYRTARE/ I besonte te Partizani, Ilir Daja ribashkohet me sulmuesin brazilian te Ballkani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 23, 2022 | 21:04


ZYRTARE/ I besonte te Partizani, Ilir Daja ribashkohet me sulmuesin brazilian te Ballkani

Kampionët e Kosovës, Ballkani, ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit brazilian, Lukas Kardozo, i cili pasi mbylli aventurën me Qyzyljar në Kazakistan, un ribashkua dhe një herë me teknikun Ilir Daja.

kardozo

Trajneri i ka besuar brazilianit gjatë kohës kur të dy ishin pjesë e Partizanit, përpara se braziliani të transferohej në Kazakistan.

Lajmin e ka bërë me dije vetë klubi me anë të një postimi në rrjetet sociale, duke i uruar mirëseardhjen 28-vjeçar.

 

PANORAMASPORT.AL