ZYRTARE/ Eksod te Egnatia, një tjetër futbollist i jep lamtumirën rrogozhinasve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 12, 2022 | 19:17


ZYRTARE/ Eksod te Egnatia, një tjetër futbollist i jep lamtumirën rrogozhinasve

Kjo ditë ka qenë e mbushur me konfirmime largimesh te skuadra e Egnatias, ku i fundit që i bashkohet listës së gjatë është mesfushori Ildian Shyti.

shyti

29-vjeçari ka zyrtarizuar lamtumirën nga klubi me anë të një postimi në “Instagram”, ku ka falënderuar presidentin dhe tifozët për mbështetjen.

Mbetet për t’u parë se cili do të jetë hapi i radhës në karrierën e Shytit pas largimit nga Egnatia.

767576

PANORAMASPORT.AL