ZYRTARE/ E kërkonte Interi dhe Milani, futbollisti i Mançester Junajtid u mbyll derën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 6, 2020 | 12:10


ZYRTARE/ E kërkonte Interi dhe Milani, futbollisti i Mançester Junajtid u mbyll derën

Mesfushori i Mançester Junajtid Nemanja Matiç do të vazhdojë të luajë për “Djajtë e Kuq” deri në vitin 2023.
skysports-nemanja-matic-manchester-united_4776232
Futbollisti serb vendosi të vazhdojë bashkëpunimin me skuadrën e drejtuar nga Ole Gunar-Solskjaer.

Lajmi u konfirmua në faqen zyrtare të Mançester Junajtid.

Kujtojmë që Matiç kërkohej nga Interi dhe Milani këtë sezon, por me vendimin e fundit, ai ua ka mbyllur derën.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com