Zyrtare, Cana nënshkruan për dy vite me Nantën

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 30, 2015 | 12:35

Zyrtare, Cana nënshkruan për dy vite me Nantën

CanaLorik Cana është zyrtarisht lojtar i Nantës.

Kapiteni i kuqezinjëve ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me skuadrën e Nantes, aty kua aktivizohet dhe mesfushori tjetër shqiptar, Ermir Lenjani.

Pas 4 sezonëve në Serinë A, qendërmbrojtësi i kuqezinjëve rikthehet në Ligën franceze, me ekipin e Nantes.

Lajmi është bërë zyrtar nga vetë klubi në faqen e Twitterit.

nanta

www.minuta90.com