Zyrtare, Brahja dhe Kuli te Teuta, e konfirmon presidenti Hasanbelliu

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 5, 2015 | 9:18

Zyrtare, Brahja dhe Kuli te Teuta, e konfirmon presidenti Hasanbelliu

KuliJulian Brahja dhe Bekim Kuli janë zyrtar isht pjesë e Teutës. Mbrojtësi dhe mesfushori sot do të zbarkojnë në Durrës me skuadrën e tyre më të re. Lajmi konfirmohet nga vetë presidenti Edmond Hasanbelliu, i cili, gjatë një prononcimi të dhënë për “Panorama Sport”, pranon se nga sot ata do të jenë pjesë e ekipit.

“Kemi kryer dy përforcime, duke afruar mesfushorin Bekim Kuli dhe mbrojtësin Julian Brahja. Shpresojmë që këta dy lojtarë të shërbejnë, duke e përforcuar sadopak skuadrën. Gjatë ditëve në vijim do të shikojmë mundësinë e ndonjë tjetër blerjeje. Gjithashtu në skuadër do të afrohen elementë për provë, që, nëse do të jenë të vlefshëm, mund të bëhen pjesë e Teutës”, u shpreh fillimisht presidenti i durrsakëv


www.minuta90.com