ZYRTARE/ Besa godet në merkato, përforcohet me ish-futbollistin e Tiranës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 24, 2020 | 15:35


ZYRTARE/ Besa godet në merkato, përforcohet me ish-futbollistin e Tiranës

Besa është përforcuar me sulmuesin 20-vjeçar Dionis Çikani.

83128367_176239800400782_2870081435643936768_n

Verdhezinjtë arritën ta merrnin lojtarin nga Tirana B, me të cilët Çikani është aktivizuar deri në këto momente.

Ai ka luajtur në Spanjë me Torre Levanten, ekip i divizionit të katërt të divizionit spanjoll.

Çikani konsiderohet një lojtar me perspektivë. Ai i kushtoi bardhebluve vitin e kaluar rreth 130 mijë €.

Dionis-Cikani-490x327

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com