ZYRTARE/ Bejl rikthehet në shtëpi, Totenhemi prezanton edhe lojtarin tjetër të ardhur nga Real Madridi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 19, 2020 | 19:05


ZYRTARE/ Bejl rikthehet në shtëpi, Totenhemi prezanton edhe lojtarin tjetër të ardhur nga Real Madridi

Totenhem ka prezantuar sot, Serxhio Reguilon dhe Garet Bejl. Si mbrojtësi ashtu edhe sulmuesi kanë ardhur nga Real Madridi.

reguilon

Reguilon ka nënshkruar një kontratë 5-vjeçare me Totenhemin. Mbrojtësi u largua nga Real Madridit për shkak se në pozicionin e tij nuk kishte vend, pasi Mendi dhe Marselo janë zgjedhjet e para të trajnerit Zidan. Ndërkohë që për Bejlin është një rikthim në shtëpi, pasi ka luajtur më parë për Totenhemin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/