ZYRTARE/ Arsenali kompleton transferimin e portierit nga skuadra franceze

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 21, 2020 | 18:58


ZYRTARE/ Arsenali kompleton transferimin e portierit nga skuadra franceze

Arsenali ka njoftuar zyrtarisht transferimin e portierit Aleks Runarson. “Topçinjë” kanë paguar rreth 1 milionë euro në arkat e skuadrës franceze, Dijon për islandezin.

runarson

Runarson do jetë portier i dytë tek Arsenali, pas gjermanit Leno. Klubi anglez e njoftoi Runarsonin në rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com