Zonja Vardi, sulm “Daily Mirror”-it: Mjaft më kritikuat

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 12, 2018 | 22:20

Zonja Vardi, sulm “Daily Mirror”-it: Mjaft më kritikuat

Rebeka Vardi, bashkëshortja e Xhejmit (sulmuesit të Leiçesterit), i ka shkruar tabloidit “Daily Mirror” për të komentuar një artikull ku flitej për të dhe “nxirjen e rreme”:

Rebeka

“Dikush të më shpjegojë përse ‘Daily Mirror’ duhet të analizojë ngjyrën natyrale të trupit tim? Gjeni diçka më të mirë për të kritikuar se lëkurën time prej portugezej.

Rebeka2

www.minuta90.com