Zlatan Ibrahimoviç “ngacmon” Diletën, shikoni çfarë komenti i bën në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 8, 2020 | 23:41


Zlatan Ibrahimoviç “ngacmon” Diletën, shikoni çfarë komenti i bën në “Instagram”

Edhe kjo stërvitje shkoi, të shijojmë këtë perëndim dhe pak relaks… përgatituni sepse pas pak e keni ju radhën!” Ka qenë ky mesazhi i publikuar ditën e djeshme në “Instagram” nga Dileta Leota.

diletta.leotta.ibrahimovic.milan.2020.1400x840

Prezantuesja televizive ka publikuar edhe një fotografi në përfundim të stërvitjes.

diletta-leotta-ibrahimovic

Por, çfarë ka tërhequr vëmendjen, ka qenë komenti i Zlatan Ibrahimoviçit, që jeton pranë banesës së Leotës: “Çfarë po bën në çati, Dileta? Mos u relakso”, shkruante sulmuesi i Milanit.

dileta6 dileta5 dileta7 dileta8 dileta 5 dileta7 dileta3

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com