Zidani i fundit ikën nga Reali i Madridit, e largon vetë klubi

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 24, 2018 | 19:00

Zidani i fundit ikën nga Reali i Madridit, e largon vetë klubi

Pas largimit në një mënyrë të papritur të Zinedin Zidan nga skuadra e Realit të Madridit tani radha i ka ardhur Zidanit të fundit që të largohet nga Reali i Madridit. Bëhet fjalë për djalin e tij Luka.

14734202519588

Dhe sipas “Mundo Deporivo” duke qenë se në ekip nuk ka vend për të pasi është portier i katërt me ardhjen e Kurtuasë, klubi madrilen ka vendosur që ta largojë lojtarin në huazim lojtarin te skuadra e Elches që militon në Segunda Division.

www.minuta90.com