Zhvishet Xheorxhina Rodruguez, partnerja e CR7-ës pozon nudo para kamerave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 24, 2021 | 23:43


Zhvishet Xheorxhina Rodruguez, partnerja e CR7-ës pozon nudo para kamerave

Xhoerxhina Rodriguez ka pozuar nudo para kamerave për InStyle. Partnerja seksi e Kritiano Ronaldos pozoi e shtrirë teksa mbuloi pjesët intime me çantë dore.

Bukuroshja zeshkane dukej mjaft provokuese, teksa ekspozoi linjat e saj trupore prefekte.

“Tani që kam mundësi të ndihmoj njerëzit e tjerë, kënaqem më shumë”– u shpreh Xheorxhina gjatë intervistës.

Më pas shtoi: “Kam punuar e sakrifikuar shumë, dhe kjo gjë më është shpërblyer me gjënë më të shtrenjtë: një familje të bukur.”

Xheorxhina u takua me Ronaldon, 36 vjeç, ndërsa punonte si shitëse në një prej dyqaneve të Gucci.

26-vjeçarja tregoi se kur futbollisti nuk është në shtëpi, ajo dhe fëmijët ia lejojnë vetes që ta teprojnë me ushqimet.

“Priremi të hamë të njëjtën gjë sepse gjithmonë hamë së bashku. Por kur ai është me ekipin ose udhëton jashtë për një ndeshje, unë dhe fëmijët e teprojmë me ushqimet, për shembull porosisim pica, ose hamë kokoshka,”- tha ajo.

    
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/