Zhgënjen Kombëtarja U15, humbet përballë Maqedonisë

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 18, 2018 | 18:25

Zhgënjen Kombëtarja U15, humbet përballë Maqedonisë

Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares Shqiptare të 15-vjeçarëve me atë Maqedonase. Të besuarit e trajnerit Eqerem Memushaj zhgënjyen në ndeshjen e zhvilluar në Korçë duke humbur përballë fqinjëve të Maqedonisë.

Rezulati përfundimtar i takimit ishte 2-1 dhe golin e vetëm për Shqipërinë e shënoi Melsi Çereni, i cili bën pjesë të grupmoshat e skuadrës së Tiranës.

 

 

 


www.minuta90.com