Zhgënjen Flamurtari, humb miqësoren e parë në tokën turke  

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 12, 2018 | 14:31

Zhgënjen Flamurtari, humb miqësoren e parë në tokën turke  

Flamurtari ka zhgënjyer në miqësoren e parë të luajtur në Turqi, edhe pse përballë nuk kishte ndonjë kundërshtar shumë të fortë. Ndeshja nisi në orën 11:00 dhe u mbyll me fitoren 1-0 të turqve të Erzurumsporit.

sde

Faqja e klubit nuk ka dhënë shumë informacion mbi këtë takim, por mësohet se trajneri Duro ka provuar shumë lojtarë në këtë miqësore. Takimin e radhës, Flamurtari do ta luajë ndaj ekipit nga Kazakistani, Aktobe.

ddf

 

www.minuta90.com