Zëvendësi i Riberisë, Fiorentina kërkon lojtarin e Interit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 14, 2019 | 23:46


Zëvendësi i Riberisë, Fiorentina kërkon lojtarin e Interit

Është shndërruar në detyrim ndërhyrja në kavilje për Frenk Riberinë, që do të mungojë jo vetëm kundër Interit: francezi mes ditës së sotme dhe të nesërme do t’i nënshtrohet operacionit në Gjermani dhe rikthimi i tij është i parashikuar jo më parë se 8-9 ndeshje, ndaj tani te Fiorentina po mendojnë që tani për një sulmues anësor për merkaton e janarit.

politano-13-e1569445601224

Objektivat e vjetër Politano dhe Berardi mbeten gjithmonë shumë të dashur, por si gjithmonë merkatoja e riparimeve nuk është e lehtë, kështu siç është e ndërlikuar të binden klubet për t’u privuar nga elementët e tyre.

Për momentin, mendja e klubit violë, mbetet te angazhimi dopio me Interin dhe Romën; më pas Fiorentina do të rikthehet në merkato.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com