Zena vendimtar me një dopietë, Erzeni regjistron një fitore bindëse ndaj Tërbunit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 23, 2022 | 21:54


Zena vendimtar me një dopietë, Erzeni regjistron një fitore bindëse ndaj Tërbunit

Erzeni ka regjistruar një tjetër fitore, teksa ka mposhtur Tërbunin me rezultatin 3-0 në testin miqësor të ditës së sotme.

294517810_7754645511275991_3108474932079079456_n

Goga dhe më pas Zena me një dopietë i dhuruan fitoren skuadrës së tyre, në një ndeshje që i dha mundësinë skuadrave të aktivizonin elementet e rinj të afruar gjatë merkatos.

Kjo ishte miqësorja e dytë brenda javës për Erzenin pas fitores minimale 1-0 ndaj Besës.

REZULTATI FINAL:

Erzeni 3-0 Tërbuni

Goga 16′, Zena 89′, 91′

PANORAMASPORT.AL