Ze Maria ndjek kombëtaren: Fitore me cinizëm, Panuçin e kam…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 8, 2018 | 11:26

Ze Maria ndjek kombëtaren: Fitore me cinizëm, Panuçin e kam…

Trajneri i Tiranës, Ze Maria ka qenë i pranishëm mbrëmjen e djeshme për të ndjekur takimin mes Shqipërisë dhe Izraelit. Ai u shpreh i lumtur për fitoren që kombëtarja jonë arriti, pasi Panuçi është miku i tij.

ze maria

“ Jam i lumtur për fitoren e Shqipërisë. Të fillosh një kompeticion duke fituar ndaj një skuadre të vështirë është shumë e rëndësishme. Jam i lumtur për skuadrën sepse Panuçi është miku im. Skuadra luajti tamëm si një skuadër sot. Vuajti dhe kishte pak raste për gol, por i konkretizoi. Këto janë fitoret me cinizëm, nëse ke një mundësi mbyll ndeshjen, është e rëndësishme” u shpreh Ze Maria.

www.minuta90.com