Ze Maria i turpshëm përballë vajzave “sexy”: Nuk kam çfarë të them

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 17, 2018 | 12:53

Ze Maria i turpshëm përballë vajzave “sexy”: Nuk kam çfarë të them

Në emisionin “Proçesi Sportiv”, mbremjen e djeshme ishte i ftuar trajneri i Tiranës, Ze Maria. Gjithashtu aty merrnin pjesë dhe dy tifozet shqiptare që u bënë të njohur ndërkombëtarisht gjatë “Euro 2016” .
albanese-voetballers-ken-ik-niet-maar-rike-roci-en-irid-oxa-ken-ik-wc3a9l
Bëhet fjalë për Rike Roçi dhe Irid Oksa. Gjatë diskutimit, tifozet “sexy” e pyetën Ze Marian se çfarë mendimi ka ai për vajzat shqiptare dhe përgjigjia ishte e prerë: “Nuk e di çfarë të them “, për tiu shmangur disi. Megjithatë ato ndërhynë sërisht duke komentuar: “ Nuk ka çfarë mendimi të jap, ai është i martuar”. Në fund vajzat e pranuan se po e vinin në sikletë brazilianin dhe kjo temë u anashkalua disi.

www.minuta90.com