Zbulohet i dashuri i prezantueses Ilda Bejleri, një deputet demokrat

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 16, 2017 | 23:16

Zbulohet i dashuri i prezantueses Ilda Bejleri, një deputet demokrat

Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e saj sentimentale, edhe pse shumë e herë e mban të fshehtë, dhe nuk jep shumë detaje për këtë temë.

ilda

Ilda shpesh herë, dyshohet se ka pasur marrëdhënie me ndonjë lojtar të Kombëtares shqiptare, edhe pse ajo e ka mohuar këtë gjë. Kohët e fundit, ajo flitet se po shoqërohet me deputetin e ri të Partisë Demokratike, Klevis Balliu. Ata janë parë shpesh bashkë, në disa lokale në Tiranë.

Ilda-bikini-1

E pyetur për këtë lidhje, moderatorja ka thënë se deputeti është thjesht mik i saj, por në rrethin e saj shoqëror e dinë se lidhja mes tyre ekziston. Edhe në foton e publikuar nga “dualajm.com”, çifti duket bashkë në rrugët e Tiranës.

Ilda Bejleri

ilda

 

www.minuta90.com