Zbulohen prapaskenat, Dibala përgatiti një video për lamtumirën nga Juventusi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 15, 2020 | 14:38


Zbulohen prapaskenat, Dibala përgatiti një video për lamtumirën nga Juventusi

Paulo Dibala ishte një nga emrat më të përfolur në merkaton e verës, teksa ishte shumë afër largimit nga Juventusi.Paulo+Dybala+Juventus+v+Bayer+Leverkusen+Group+D4r0lW3LYWml

Lojtari nuk ishte në planet e teknikut të ri Sarri, me këtë të fundit që ia kisht ebërë të ditur edhe futbollistit. Pikërisht për këtë arsye, drejtuesit e nxorrën lojtarin në merkato, ku interesimet për të ishin të shumta.

Junajtid dhe Interi e kërkonin në ngulm argjentinasit, me zikaltërit që ishin të gatshëm të jepnin në shkëmbim edhe Mauro Ikardin.dybala

Sipas asaj që shkruan “La Gazzetta dello Sport”, Dibala kishte përgatitur edhe një video, nëpërmjet të cilët do jepte lamturmirën tifozëve të Juves. Megjithatë në momentet e fundit situata mori një rrjedhë tjetër, dhe futbollisti argjentinas mbeti në Torino.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com