Zbardhet lista, ja cilat klube do kontrollohen nga tatimet para zgjedhjeve për presidentin e ri

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 11, 2018 | 18:29

Zbardhet lista, ja cilat klube do kontrollohen nga tatimet para zgjedhjeve për presidentin e ri

Në një njoftim të ditës së sotme, ishte Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve që njoftonte se brenda periudhës 22 janar – 7 shkurt, do të zhvillonte kontroll për klubet shqiptare të futbollit, periudhë kjo që përkon edhe me zgjedhjet për presidentin e ri në FSHF.fshf_26_dhjetor

Por, cilat janë klubet dhe shoqatat me të drejtë vote në Federatën e Futbollit, që do të kalojnë në “skanerin” e drejtorisë së tatimeve? Gazeta ju sjell më poshtë, listën e plotë me të gjitha subjektet që do kontrollohen.

 

LISTA E KLUBEVE

 

Klubi i Futbollit “Apollonia” sh.a.

 

Klubi i Futbollit “Albpetrol”

 

Klubi i Futbollit “Adriatiku Mamurras”

 

KF Burreli sh.p.k

 

Futboll Club “Besa”

 

Klubi i Futbollit “Besëlidhja”

 

Klubi i futbollit “Butrinti”

 

K.F Delvina

 

Klubi i Futbollit “Luz i Vogël 2008”

 

Klubi i Futbollit “Teuta”

 

Minifutboll “FS Teuta”

 

Klubi i Futbollit “Turbina”

 

Klub Futbolli “Shkumbini”

 

Shoqata e Futbollit “Pepa”

 

Klubi i Futbollit “Sopoti” sh.a

 

Klub Sportiv “Luftëtari”

 

Klub Futbolli “Lushnja 1930”

 

Futboll Klub “Tepelena”

 

Klubi i Futbollit “Skënderbeu”

 

Klubi i Futbollit “Laçi”

 

Shoqata e Futbollit “Besëlidhja”

 

Shoqata e Futbollit “FK Shënkolli Lezhë”

 

Klubi i Futbollit “Vllaznia”

 

Partizani sh.a

 


www.minuta90.com