Zbardhet kalendari/ Luhen në dy ditë, mësoni të gjitha përballjet e javës së 6-të në Kategorinë e Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 29, 2023 | 22:03

Zbardhet kalendari/ Luhen në dy ditë, mësoni të gjitha përballjet e javës së 6-të në Kategorinë e Parë

Është zbardhur kalendari i ndeshjeve të vlefshme për javën e 6-të në Kategorinë e Parë.

Kalendari i Pare

Sipas planit të FSHF-së, të dielën do të luhen dy ndeshjet e para në orën 14:00. Tomori do të presë Lushnjën dhe Bylisi do të përballet me Kastriotin.

Ndërsa të hënën do të zbresin në fushë 8 skuadra, ku do të përballen në sfida interesante, ku ajo që spikat është Flamurtari-Apolonia. Elbasani do të udhëtojë drejt Peshkopisë ku do të gjejë Korabin dhe Vora do të përballet në transfertë me Luzin. Burreli do të presë Besën në orën 14:00.

JAVA 6 / KALENDARI

E diel, 01.10.2023

Tomori-Lushnja ora 14:00 (Berat)

Bylis-Kastrioti ora 14:00 (Ballsh)

E hënë, 02.10.2023

Luzi 2008-Vora ora 14:00 (Luz i Vogël)

Burreli-Besa ora 14:00 (Burrel)

Flamurtari-Apolonia ora 14:00 (Vlorë)

Korabi-A.F Elbasani ora 14:00 (Peshkopi)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"