Zarate foto me familjen, komentet janë të gjitha për… bashkëshorten

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 1, 2018 | 15:28

Zarate foto me familjen, komentet janë të gjitha për… bashkëshorten

Është kohë pushimesh për pjesën më të madhe të lojtarëve (së paku me ata që nuk janë të angazhuar me përfaqësueset). Edhe Mauro Zarate po shijon disa ditë relaksi, së bashku me partneren e tij bukuroshe Natali dhe fëmijët.

Zarate

86 mijë ndjekësit e argjentinasit nuk e kanë lënë pa komentuar foton, por lëvdatat ishin të gjitha (ose thuajse) për bashkëshorten…

Zarate2

www.minuta90.com