Vonohet fluturimi, lojtarët e Liverpulit nisin të luajnë në pistën e avionëve

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 25, 2018 | 18:10

Vonohet fluturimi, lojtarët e Liverpulit nisin të luajnë në pistën e avionëve

Liverpul nuk ka mundur dot të udhëtojë në kohë për në Nju Xhërsi. Kjo pasi udhëtimi i tyre u vonua pak dhe lojtarët nuk e kanë çuar dëm kohën duke luajtur futboll në pistën e avionëve. Ndërkohë lojtari Xhejms Milner ka bërë një shaka me shokun e tij të ekipit Vand Dijk duke thënë:

Capture123456

“Shtyrja e fluturimit nënkupton që do të  luaj me mbrojtësin e dytë më të shtrenjtë në botë”, duke nënkuptuar se mbrojtësi i parë është U.S Air Force, avion luftarak amerikan.

www.minuta90.com