Vllaznia niset drejt Ohrit, ja lojtarët e grumbulluar nga Jonuz

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 8, 2020 | 13:41


Vllaznia niset drejt Ohrit, ja lojtarët e grumbulluar nga Jonuz

Vllanzia është nisur në orët e para të mëngjesit të sotëm në drejtimi të Ohrit, aty ku do zhvillojë fazën përgatitore për disa ditë, në prag të pjesës së dytë të sezonit.

NHOP1827-696x614

Stafi teklnik ka grumbulluar 19 lojtarë, teksa është bashkuar me skuadren lojtari i ri Mevlan Adili. Me ekipin priten të bashkohen Hygor dhe Ualusimbi.

 

Në orën 15:00, Vllaznia do të zhvillojë seancën e parë stërvitore. Ndërkohë që të shtunën do të luhet  dhe miqësorja e parë me Pogradeciin.

Ja lista e plotë e lojtarëve të grumbulluar:

1. Alen Sherri

2. Ted Laç

3. Kristi Qarri

4. Renato Malota

5. Dajan shehi

6. Erdenis Gurishta

7. Herald Marku

8. Behar Ramadani

9. Ardit Krymi

10.Florind Bardulla

11.Ndriçim Shtubina

12.Gilman Lika

13.Silvio Zogaj

14.Filip Gligorov

15.Mevlan Adili

16.Arsid Kruja

17.Serjan Repaj

18.Elmir Lekaj

19.Maxim Cojocaru

20.Olsi Mali

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com