Vllaznia kërkon përforcime, vjen një rumun në repartin e mbrojtjes

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 27, 2018 | 19:51

Vllaznia kërkon përforcime, vjen një rumun në repartin e mbrojtjes

Skuadra e Vllzanisë duket se do të afrojë një lojtar rumun për  të bërë provat. Bëhet fjalë për Dan Ignat i cili është në moshën 32 vjeçare dhe luan në repartin e mbrojtjes. Lojtari ka një eksperiencë të gjatë e cila mund të vihet në shërbim të skuadrës shkodrane.

maxresdefault

Ai ka luajtur në kampionate të ndryshme, teksa së fundmi ka luajtur në Indi dhe Jordani. Pasditen e sotme ai do të bënte seancën e tij të parë me skuadrën ku do të shihej me vëmendje dhe për tu marrë një vendim.

 

 

www.minuta90.com