Vllaznia fiton në miqësore, ekipi i Jonuz dy gola përballë Veleçikut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 7, 2019 | 19:05


Vllaznia fiton në miqësore, ekipi i Jonuz dy gola përballë Veleçikut

Vllaznia ka vijuar me paraqitjet e mira, edhe në miqësoren e ditës së sotme, që kuqeblutë zhvilluan përballë Veleçikut, duke shfrytëzuar kështu pauzën e kampionateve prej ndeshjeve të kombëtareve.

vllaznia veleciku

Ekipi i Mirsad Jonuz, fitoi pastër 2-0 takimin me koplikasit. Golat për shkodranët u shënuan nga ardhja e verës, sulmuesi brazilian Uenderson da Silva Soaresh, si edhe mbrojtësi Erdenis Gurishta.

vllaznia velecikuu

Pas tre ndeshjeve në kampionat, Vllaznia numëron 4 pikë, ndërsa nga java e re, kuqeblutë do t’i rikthehen përgatitjeve me fokusin maksimal tek Teuta, e cila është kundërshtarja për javën e katërt të Superiores.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com