Vllaznia “blerje” nga brenda shtëpisë, firmos për 3 vite me kapitenin e ekipit U-19

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 22, 2018 | 18:14

Vllaznia “blerje” nga brenda shtëpisë, firmos për 3 vite me kapitenin e ekipit U-19

Vllaznia ka zyrtarizuar ditën e sotme, një afrim nga brenda shtëpisë. Bëhet fjalë për kapitenin e ekipit U-19, Arsaed Rahova. Mbrojtësi i krahut ka spikatur me paraqitjet e tij tek të rinjtë, dhe është thirrur në ekipin e parë, teksa ka firmosur edhe për 3 vite.

Arsaed-Rahova-1

Mesa duket, drejtuesit shkodranë, janë zgjuar për t’i mbajtur me kontrata afatgjata në gjirin e tyre, talentet e rinj, dhe të mos i lënë të largohen pa u paguar asnjë para, siç ka ndodhur në rastet e mëparshme, apo precedenti i fundit me Hysenajn, i cili u largua për tek Partizani.

arsaed rahova- alban neziri

www.minuta90.com