Vjen prezantimi i Kielinit në SHBA, mbrojtësi veteran surprizon me deklaratën: Të jem i sinqertë, pse duhet të…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 30, 2022 | 21:49


Vjen prezantimi i Kielinit në SHBA, mbrojtësi veteran surprizon me deklaratën: Të jem i sinqertë, pse duhet të…

Mbrojtësi veteran italian, Xhiorxho Kielini, është prezantuar në klubin e tij më të ri, Los Anxhelos FC, i cili do të mbajë veshur fanellën me numrin 14 në skuadrën e re.

kielini

Në një prononcim pas prezantimit, mbrojtësi veteran është shfaqur i habitur për këtë transferim, duke surprizuar dhe tifozët.

“Të them të drejtën, kur erdha këtu pash që kishte shumë mbrojtës fantastik dhe thashë me vete: ‘Pse duhet të më firmosnin me mua”, u shpreh ish-kapiteni i Juventusit.

PANORAMASPORT.AL