Video/Roveshata e Ronaldos kthehet në mani, gazetari thyen këmbën duke e imituar

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Prill 9, 2018 | 16:49

Video/Roveshata e Ronaldos kthehet në mani, gazetari thyen këmbën duke e imituar

I ka shkuar keq tentativa për të imituar Kristiano Ronaldon gazetarit Manuel Sançez. Në një lulishte me bar ai ka tentuar të improvizoj dhe të imitojë goditjen magjike të portugezit por i ka shkuar huq pasi siç raportohet këmba e tij e majtë ka pësuar një frakturë.


www.minuta90.com