VIDEOLAJM/ Ja çfarë bëri Ronaldo pas golit të Eder

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 11, 2016 | 0:42

VIDEOLAJM/ Ja çfarë bëri Ronaldo pas golit të Eder

Kristiano Ronaldo rikthehej në një finale të Kampionatit Evropian pas disfatës ndaj Greqisë në vitin 2004.

Dëmtimi në minutat e para të lojës duket se ia shuan ëndrrën për të fituar një trofe të rëndësishëm me kombëtare.

Por, pavarësisht daljes së tij nga loja mes lotëve, ekipi portugez nuk u dorëzua dhe arriti të fitonte me gol të Eder në minutën e 109.

Me lot në sy dhe duke tërhequr këmbën e djathtë zvarrë, Ronaldo iu bashkua grupit të lojtarëve për të festuar golin.

www.minuta90.com