VIDEOLAJM / Helikopteri “prish” stërvitjen e Kastriotit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 10, 2018 | 13:02

VIDEOLAJM / Helikopteri “prish” stërvitjen e Kastriotit

Kastrioti është rikthyer të stërvitet në Krujë, ndërsa një surprizë ka ndodhur në seancën e paradites së sotme. Sapo trajneri Elvis Plori rreshtoi skuadrën, një heliokpter është ulur në fushën e stadiumit të Krujës.

h

 

Mesa duket nuk ka qenë një emergjencë, pasi mendohet se bëhet fjalë për helikopter që kontrollojnë zonën e Krujës dhe Fushë-Krujës për bimë narkotike. lojtarët dhe stafi kanë shfrytëzuar momentin për të bërë foto dhe video. Era e fortë që u krijua pas uljes, bëri që baza didaktike në fushë e ekipit të fluturonte. “Panorama Sport“ ka qenë prezent në stërvitje dhe ka siguruar këtë video.

Bujar Balliu

helikopter on Vidnews.

www.minuta90.com