VIDEO/ Zhvishet para kamerës, e dashura e De Ligt “tërbon” ndjekësit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 18, 2020 | 22:57


VIDEO/ Zhvishet para kamerës, e dashura e De Ligt “tërbon” ndjekësit

Ka tërhequr jo pak vëmendjen e mediave dhe fansave, videoja që e dashura e Matajs De Ligt, ka postuar në “Instagram”.

nte

Modelja 20-vjeçare, “tërboi” 300 mijë ndjekësit e saj, duke u zhveshur në mënyrë sensuale.

E gjitha ishte në kuadër të punës, por fansat kanë dhënë jo pak pëlqime dhe nuk kanë ngurruar të komentojnë.

de ligt 1

de ligt

View this post on Instagram

I am calling this my job 😏

A post shared by AnneKee Molenaar (@annekeemolenaar) on

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com