VIDEO/ Zhegrova fantastik, shënon supergol nga jashtë zone

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 26, 2018 | 20:32

VIDEO/ Zhegrova fantastik, shënon supergol nga jashtë zone

Edon Zhegrova duket se nuk po zhgënjen te skuadra e Genk në Belgjikë. Lojtari i kombëtares së Kosovës ka është duke dhuruar një paraqitje të mirë me skuadrën e tij. Momentalisht skuadra e Genk po fiton me rezultatin 1-0 me golin e vetëm i cili është shënuar pikërisht nga Zhegrova.

zhegrova

Kosovarit i është dhënë mundësia në një largësi disi më tepër nga 16 metra dhe një goditje e ftohtë me një teknikë të përsosur ka përfunduar në rrjetë, duke e kaluar në avantazh skuadrën e tij.

www.minuta90.com