VIDEO/ Ylli i Romës largohet nga jeta e luksit, kap stekën e lavazhit dhe lan Range Roverin në rrugë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 24, 2021 | 17:39


VIDEO/ Ylli i Romës largohet nga jeta e luksit, kap stekën e lavazhit dhe lan Range Roverin në rrugë

Portieri i Romës, Rui Patrisio është bërë protagonist jashtë fushës duke prodhuar një moment mjaft qesharak në rrjetet sociale.

lavazh

33-vjeçari është larguar për një moment nga futbollit duke iu drejtuar punës së përditshme. Rui Patrisio ka vendosur të lajë vetë makinën e tij tip Range Rover duke mos pasur komplekse.

Portieri portugez shikohet teksa fshin e më pas përdor stekën e presionit për të larë makinën. Një moment mjaft gazmor që është bërë viral në rrjetet sociale duke treguar thjeshtësinë e një prej portierëve më të paguar në Serinë A.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/