VIDEO/ Ylli i PSG-së bëhet viral në internet, del huq në tentativën për të dribluar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 14, 2020 | 17:08


VIDEO/ Ylli i PSG-së bëhet viral në internet, del huq në tentativën për të dribluar

Julian Draksler është bërë viral në internet në ndeshjen që PSG humbi 1-0 ndaj Marsejës. Mesfushori në tentativë për të dribluar, del huq dhe ja dorëzon topin kundërshtarit.

draksler

Edhe pse kishte pak minuta që ishte futur në lojë dhe ishte i freskët, sërish gjermani ka zhgënjyer duke lënë pas edhe një gafë të madhe. Ndeshja mes PSG dhe Marsejës përfundoi me 5 kartonë të kuq pas një përleshjeje në fundin e sfidës.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/