VIDEO/ Ylli i pornos nuk përmbahet, tund gjoksin para lojtarëve të Barcelonës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 16, 2023 | 22:25

VIDEO/ Ylli i pornos nuk përmbahet, tund gjoksin para lojtarëve të Barcelonës

Barcelona festoi titullin e 27-të titullin kampion dhe skuadra katalanase bëri paradën me autobusë për ekipin e meshkujve dhe femrave.

Collage Maker-16-May-2023-01-14-PM-9071

E pranishme në këtë festë u shfaq dhe ylli i pornos, Eva Elfi.

22-vjeçarja tregoi mbështetjen e saj ndaj ekipit të saj të zemrës, por ajo që ra në sy ishte festa që bëri.

Në momentin kur autobusi i skuadrës së Çavit kaloi pranë saj, ajo filloi të kërcente duke tundur gjoksin për të marrë vëmendjen e lojtarëve.


View this post on Instagram

A post shared by Eva Elfie (@theevaelfie)

00

02

03

04

05

06

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"