VIDEO/ Ylli i Leiçester Sitit tenton ta puthë, bukuroshja e refuzon

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 4, 2020 | 16:09


VIDEO/ Ylli i Leiçester Sitit tenton ta puthë, bukuroshja e refuzon

Lojtari i Leiçester Sitit, Xhejms Medison pas përfundimit të sezonit duket se po shijon pushimet. Medison ka zgjedhur Ibizën të kalojë disa momente relaksi.

madison leicester

Medison së bashku me Delle Alin dhe Xhek Grilish kanë marrë pjesë në një festë.  Medison ka psotuar një video ku duket në shoqërinë e një bukuosheje. Lojtari provon ta puthë por vajza nuk e pranon puthjen. Pas disa momentesh videoja është fshirë, por qëndroi mjaftueshëm në rrjetin social të yllit të Leiçesterit sa të merrej nga të tjerët.

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com