VIDEO/ Yjet e Francës zbarkojnë në “shtëpinë” e re të Kombëtares, “gjelat”kryejnë stërvitjen e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 16, 2019 | 18:29


VIDEO/ Yjet e Francës zbarkojnë në “shtëpinë” e re të Kombëtares, “gjelat”kryejnë stërvitjen e fundit

Pas Shqipërisë, ishte radha e lojtarëve dhe stafit të Francës, të shkelnin mbi barin e stadiumit të ri “Air Albania”, për stërvitjen e fundit para ndeshjes së nesërme.

franca stervitje

Stërvitja ishte e lirë vetëm disa minuta për mediat, ndërkohë që “gjelat” e nisën me nxehje dhe disa vrapime të lehta në mesin e fushës. Yje si Mbape, Grizman, Varan, Zhiru, Fekir apo Kante, filluan nxehjen në fushën e blertë të “Air Albania”, në mbikëqyrjen e trajnerit Deshamp dhe stafit të tij.

mbape stervitet

Më poshtë, disa pamje nga stërvitja e Francës në “shtëpinë” e re të Kombëtares.

franca stervitjee mbape franca grizman

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com