VIDEO/ Xhuliano Skuka feston ditëlindjen, ja surpriza e veçantë që i bëjnë shokët e skuadrës te Partizani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 2, 2022 | 13:10

VIDEO/ Xhuliano Skuka feston ditëlindjen, ja surpriza e veçantë që i bëjnë shokët e skuadrës te Partizani

Sulmuesi i Partizanit, Xhuliano Skuka ka festuar sot 24-vjetorin e tij, me shokët e skuadrës që kanë vendosur ti bëjnë një surprizë.

Collage Maker-02-Aug-2022-01.15-PM

Ata kanë vendsur ta surprizojnë me një tortë sulmuesin në ambjentet e hotelit ku skuadra ishte akomoduar, duke u futur në mënyrë të papritur në dhomën e tij dhe duke i kënduar këngën e ditëlindjes.

Skuka ka mbetur i befasuar nga surpriza me Partizanin që ka bërë publik momentin me anë të një videoje të publikuar në rrjetet sociale.


PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"