VIDEO/ “Xhamadani vija-vija”, ja si Hyka prezantohet te skuadra e re

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 12, 2020 | 21:01


VIDEO/ “Xhamadani vija-vija”, ja si Hyka prezantohet te skuadra e re

Jahmir Hyka është prezantuar para shokëve të tij të skuadrës Nes Zioni me këngën “Xhamadani vija-vija”.

hYKA

 

31-vjeçari, i cili iu bashkua skuadrës në fund të merkatos së janarit në Izrael respektoi ritualin ku çdo futbollist i ri duhet të këndojë gjatë një darke me ekipin e ri.

Hyka zgjodhi të këndonte këngën e famshme patriotike shqiptare “Xhamadani vija-vija” ndërsa regjistrohej nga shoku i skuadrës Sabien Lilaj, me të cilin janë shok skuadre dhe në kombëtare.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com