Video/ Vizatime të turpshme në rrugën e “Turit të Francës”, gjithandej ka vetëm …

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 23, 2019 | 23:03


Video/ Vizatime të turpshme në rrugën e “Turit të Francës”, gjithandej ka vetëm …

Vizatime të turpshme në rrugët e “Turit të Francës” kanë tërbuar organizatorët e këtij turneu prestigjioze. Disa njerëz jo normal kishin mbushur rrugët që çiklistët përshkonin me figura të mëdha penisi, duke detyruar kështu organizatorët që të punësojnë disa piktorë, për të tjetërsuar vizatimet e turpshme.

Turn de France

Për shkak të këtyre vizatimeve ishte e pamundur që etapat të transmetoheshin në TV. Pasi kishim të bënim me një banalitet të theksuar.

Me qindra kilometra janë përshkruar për të rregulluar grafitin vulgar të pikturuar në rrugët e “Turit të Francës”. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com