VIDEO/ Veprimi i çuditshëm i lojtarit të Vorsklës, pështyn dorën dhe…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 21, 2018 | 22:51

VIDEO/ Veprimi i çuditshëm i lojtarit të Vorsklës, pështyn dorën dhe…

Futbollisti i Vorska Poltava u bë një personazh viral pas veprimit që ai bëri në tunelin e ndeshjes. Vorskla u ndesh me Arsenalin për Europa Ligë, një ndeshje që e humbi 4-2.

DnkX0kQX0AA_C8F

Chesnakov po lante fytyrën me pështym kur është kapur nga kamerat. Një veprim që e ka bërë atë më të njohurin e ditës. Më poshtë video:


www.minuta90.com