VIDEO/ Vendimi i fundit i irriton të gjithë, tifozët e nxjerrin drejtorin nga zyra dhe e hedhin në koshin e plehrave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 25, 2020 | 23:48


VIDEO/ Vendimi i fundit i irriton të gjithë, tifozët e nxjerrin drejtorin nga zyra dhe e hedhin në koshin e plehrave

Vendimi i marrë nga drejtori i stadiumit “Gagarin”, për të larguar nga aty skuadrën ukrainase të Desnas, ka irrituar së tepërmi tifozët e këtyre të fundit.

dessnaa-750x430

Drejtori Aleksander Ovçarenko, kishte kërkuar që Desna të mos i luante më ndeshjet si vendas në stadiumin “Gagarin”. Kjo i ka irrituar së tepërmi tifozët, të cilët kanë marrë hak ndaj drejtorit.

Ata kanë shkuar në zyrën e Ovçarenkos dhe e kanë nxjerrë atë me zor nga atje. Por, nuk përfundoi këtu. Pasi e nxorën jashtë, tifozët e hodhën atë në koshin e plehrave, duke e paralajmëruar për vendimet që ka marrë.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/